Bad Girls je mladá romantická komedie o dívce Dan (Ella Chen), která chodí na vysokou školu a má hrdinskou osobnost. Ona a její dvě nejlepší kamarádky tvoří holčičí skupinu s názvem "Bad Girls", která bojuje proti tyranům. Jednoho dne se v Danině škole začne natáčet romantický film. Hlavní herec Justin (Mike Ho) je populární idol a dívky ve škole jsou z něj hotové. Dan je vybrána jako hlavní dívčí role a má hrát s arogantním Justinem. Dan se ho snaží poznat, ale Justin své tajemství drží hluboko v sobě. Postaví se konečně Justin na své nohy a odhalí Dan jeho tajemství?

Příběh vypráví o mladíkovi Tian-Kuo (Eddie Peng), který pomáhal svým rodičům v restauraci tím, že roznášel obědy. Jednou musel přinést plavcům jídlo do bazénu. Tam se seznámil s dvěma hluchoněmými sestrami, které se spolu dorozumívaly znakovou řečí. Jelikož tímto jazykem vládne také, dal se s nimi do řeči a brzy s jednou z nich začal chodit. Trávili spolu spoustu času a Yang-yang si začala všímat, že se postupně vzdaluje od své sestry a proto se rozhodla vášnivý vztah s Tian-Kuoem ukončit.

Tendo Akane je sice dívka, ale chová se jako chlapec. Jejím snem je zdědit otcovo dódžo, ale k její smůle otec rozhodl, že dódžo dostane do péče jedině muž. A tím bude Saotome Ranma, budoucí manžel Akane, i když jejich vztah… každopádně před svým rozhodnutím si měl Akanin otec všimnou podivného zvyku, co má Ranma – měnit se v dívku, když jej polije studená voda!

Vyhledávání

© Véja 2012-2015 | Všechna práva vyhrazena.