Středoškolský příběh, který se točí kolem Kim So Eun (Kim So Eun), plaché dívky, která má obyčejný život a která je pozvána do školního výběrového klubu, v němž se začne setkávat s fantastickými a neuvěřitelnými věcmi. Každá epizoda se skládá z mise, která se musí uskutečnit a během toho se So Eun dostane ze své ulity a na svět se dostane její milá a živá osobnost.
Příběh o dívce (Song Ha Yoon) s bolestivým životem, která si později začne budovat své sny, lásku a kamarádství se skupinou záhadných kluků (GOT7).
 


Flower Boy Next Door je romantická komedie o dívce jménem Go Dok Mi (Park Shin Hye), která je taková městská princezna ukrytá ve věži - nikdy nevychází ven z domu, ale přesto má své kouzlo, které na muže působí. Je sama zavřená v budově a ukrytá před světem. Jednoho dne je ale chycena Enriquem Geumem (Yoon Si Yoon), géniem, který vymýšlí počítačové hry, je pohledný, umí se oblékat a miluje fotbal, jak v domě naproti sleduje Tae Joona (Kim Jung-San).
Příběh o tajné lásce z kancelářského prostředí mezi Shin Ji Hoo (Han Seung Yeon), 24letou ženou, která se bojí lásky a Oh Tae Sooa (Hong Jong Hyun), 28letého muže, který má velké zkušenosti s randěním a je ohledně lásky dost cynický, ale pomalu změní názor, když potká Ji Hoo.

Qi Yi je šéf přímo z pekla. Je horší než diktátor. Je sabotérem jakéhokoliv vztahu v kanceláři. Cheng Liang Liang byla požádána od svých kamarádek a ostatních spolupracujících, aby zlomila jejich šéfa a aby zrušil pravidlo, že se nesmí udržovat jakýkoliv vztah v kanceláři.
 
 
 
Gong Ji Dan (Nam Tae Hyun) je charismatický mladý muž, který touží po tom stát se úspěšným zpěvákem, ale jak na to? Založí si svůj karaoke obchod a používá ho k tomu, aby s zlepšil svůj pěvecký um. Se Ra (Seo Min Ji) je záhadná brigádnice, která dělá co může, aby pomohla Ji Danovi s jeho snem. Dosáhne Ji Dan toho, po čem tak touží?
 
Da Eun pracuje na částečný úvazek a Kim Byul je i po pěti letech v šoubyznysu stále modelkou. Tyto dvě dívky, které jsou si velmi podobné, se rozhodnou na 7 dní změnit svůj život.
 
 
 
OPERATION PROPOSAL
Kang Baek Ho a Ham Yi Seul jsou kamarády už hodně dlouhou dobu. A nyní, když se má Ham Yi Seul vdávat, si Kang Baek Ho uvědomí, že ji vlastně miluje celou dobu, co se znají. V normální životě by měl smůlu, protože nevěsta už stojí před oltářem, jenomže v tomto seriálu to tak není - objeví se před ním magický muž, který mu pomůže změnit jeho osud, a snad by i mohl skončit s Ham Yi Seul v náručí. To ovšem za podmínky, že v minulosti, do kterého magický muž pošle, to tentokrát udělá správně.
Ředitelka agentury "Agent lásky" Son Dam Bi (Son Dam Bi) poslouchá příběhy lidí se zlomeným srdcem, kteří ji vyhledávají a ona jim dává typy a tajné rady ohledně chození.
 
 
 
 

Ha Ni (Jo Bo Ah) se narodila jako mořská víla. Aby získala muže, kterého miluje, rozhodne se stát se člověkem. Jakmile se stane člověkem, nastěhuje se do domu Surplusových - domu, kde bydlí mnoho nájemníků, kteří nikam nezapadají a hledají práci. Má 100 dní na to, aby donutila muže jejích snů, aby se do ní zamiloval - uspěje?

Co se stane, když do vašeho života zasáhne nešikovný anděl?
 
 
 
 
 WE BROKE UP
Příběh o páru, No Woo Ri (Sandara Park), bystré a ambiciózní dívce, která si hledá práci a Ji Won Yeongovi (Kang Seung Yoon), který zpívá v kapele a pracuje v noci. Tito dva i přes to, že se rozejdou, žijí spolu.


Seriál vypráví příběh lásky mezi 39letou novinářkou, která je díky svému zápalu pro svoji práci nazývána čarodějnicí, a 25letým mužem, který se zdá být bezstarostným, ale to je jenom maska, za kterou skrývá bolest z tragické ztráty přítelkyně. Třetím do trojúhelníku pak je válečný fotograf, bývalý přítel hlavní hrdinky, a který ji opustil těsně před svatbou.

 

Vyhledávání

© Véja 2012-2015 | Všechna práva vyhrazena.